Partnerlerimiz & destek

 

gerrit gaastra idworx bikes

700binkm ‘ye bisiklet yolculuklarında bugüne kadar işinin ehli pek çok marka destek oldu. Partnerlerimiz kimler ve bizlere nasıl destek oluyorlar?

700binkm bisiklet yolculuklarına en uygun olan malzemeleri arar, bulur, dener ve ihtiyaçlara göre geliştirip daha iyi bir versiyon yaratır, şaşarsınız. Bizde hiçbir malzeme üretimden çıktığı gibi kalmaz mutlaka değişir, güzelleşir. İşinin ehli olan ve işbirliğinden çok keyif aldığımız partnerlerimize ayrı ayrı çok teşekkür ederiz. Sizinle yolculuklarımız daha keyifli! Deneyimlediğimiz tüm malzemeler, yolculuklarımızdan gelen yol ruhuyla pek çok yeni kullanıcıya ulaşıyor.

Malzemeler konusunda daha çok bilgi almak veya marka olarak malzemelerinizi deneyip inceleme paylaşmamızı isterseniz, iletişim bölümünden 700binkm’ye ulaşabilirsiniz. Markanız için her  türlü video, yazı, sosyal medya içerikleri yaratırız.

Bisiklet ve yedek parça partnerimiz

idworx bikes

idworx gelmiş geçmiş en kusursuz tur bisikleti markasıdır. 700binkm olarak 2013 yılından beri idworx markasına büyük bir tutku ile bağlıyız. Idworx off rohler model bisikletlerimizle 40binkmyi devirdik bile. 2018 kasım ayı itibariyle idworx Bikebasics bisiklet ve yedek parça sponsorumuz oldu. Yeni idworx oPinion BLT ‘ler ile dünya turumuzun her anında yanında olacak muhteşem idworx ekibi ile aile olduk bile. Dünya üzerinde gezdiğimiz coğrafyalara ait fotoğraflarımız idworxbikes ‘ın kataloglarında ve websitelerinde kullanılıyor. idworxbikes marka temsilcisi olarak çeşitli içerikler yaratarak YouTube ve instagram hesaplarını yönetiyoruz.

pinion-logo-signature

Pinion C1.12 model kapalı vites sistemi yeni idworx oPinion BLT ‘lerde donanım olarak mevcut. Pinion ‘a verdikleri destek için teşekkür ederiz. Karşılaştırmalı içeriklerimiz yakında websitemizde sizlerle olacak.

Rohloff

Rohloff, dünyanın kapalı vites sistemi olarak en uzun dayanan ve en başarılı sistemidir. Dünya üzerindeki tüm kıtalarda, herhangi bir nokta farketmeksizin 700binkm’ye yedek parça desteği vermektedir. Türkiye’deki ilk tur bisikleti dükkanı olarak kurmuş olduğum Bisiklet Gezgini’nde Rahman Karataş, 2013-2016 tarihleri arasında Rohloff kapalı sisteminin teknisyenliğini yapmış ve pek çok dünya turcusunun problemlerini çözerek dünyaya yollamıştır. Fotoğraflarımız Rohloff tarafından kullanılmaktadır.

pletscher-logo

Dünyanın en dayanıklı tur bisikleti ayaklığıdır. 700binkm’ye yedek parça desteği vermektedir. Bisiklet ayaklığı konusundaki inceleme yazımızda bisiklet yolculuklarında nasıl bir ayak seçtiğimizi anlattık.

Gilles Berthoud

Gilles Berthoud dünyanın en iyi deri selelerini yapan Fransız bir markadır. El işçiliği ile yapılan seleler kalın deri ve titanyum rayları, demonte edilebilir dizaynı ile 700binkm’ yi çok mutlu etti. Sele desteği veren Gilles Berthoud deneyimlerimizi ve görsellerimizi severek izliyor ve kullanıyor.

Motoplus TR

Motoplus yakın tarihte Abus bisiklet ekipmanlarının Türkiye distribütorlüğünü de yapmaya başladı.

Abus kilit, kask gibi ekipmanlarla yolculuklarımızı destekliyor.

brooks-logo-2

idworxbikes oPinion BLT bisikletlerimize yepyeni teknoloji ile donatılmış Brooks Cambium allweather seleler yakışırdı.

Aracı olduğunuz için teşekkür ederiz sevgili partnerimiz Accell Bisiklet. Cambium allweather seleler ile ilgili inceleme yazımıza tıklayın.

idworx oPinion BLT

Su geçirmez bisiklet çantaları partnerimiz

ortlieb waterproof logo

Ortlieb % 100 su geçirmez bisiklet çantalarıyla 700binkm’ye destek veriyor. Tam takım set olarak şuan test etmekte olduğumuz bütün ürün grubunu en ince ayrıntısına kadar deniyoruz. Marko ürünleri kişiselleştirmeyi ve markaların düşünmediği ince detaylarla ürünleri daha kullanışlı hala getirmeyi seviyor. Yeni setlerimizle ve değişik ürün gruplarıyla yakında yollardayız, takipte kalın.

700binkm-columbia-outdoor-giyim-partneri

Outdoor giyim partnerimiz

DIŞARIDA OLMAYI SEVİYORUZ mottosuyla outdoor sektöründe lider olan Columbia markasına bayılıyoruz. En üst düzey teknolojilerle donatılmış montlar, pantolonlar, polarlar, ayakkabılar açık havada daha uzun süre konforlu ve keyifli zaman geçirmemiz için test edildi ve onaylandı. Biz de bisikletle uzun yolculuklar özelinde Columbia outdoor ürünlerini deneyimlemeye ve test etmeye devam ediyoruz.
 

Outdoor kamp ekipmanları partnerlerimiz

cascadedesigns logo

Nunatak Türkiye ve Alpinist Doğa Sporları Karaköy

Cascade Designs (MSR, Thermarest, Packtowl, Platypus, Sealline), Nikwax, Black Diamond , Deuter gibi markaların Türkiye distributorü Nunatak yolculuklarımızda kamp ekipmanlarımızın bir kısmını temin ediyor. Ayrıca Karaköy Alpinist ekibine hazırlık sürecimizdeki desteklerinden ötürü çok teşekkür ederiz. Gerçek bir aile olduk. Bisikletle yolculuklarımızda az yer kaplayan, hafif ve yüksek özellikte kaliteli markalar tercih ediyoruz. Ürünlerle ilgili deneyimlerimizi ürün inceleme bölümümüzde ve YouTube kanalımız 700binkm ‘de detaylı olarak analiz ediyoruz,göz atabilirsiniz.

Leatherman-logoled lenser logo

Leatherman ve Ledlenser Türkiye 700binkm olarak bizlere çok amaçlı çakı ve kafa lambaları konusunda destek vermektedir. Dünyanın en iyi markaları ile yolculuğa çıkmak bizi onurlandırıyor. Teşekkür ederiz.

Bozok Bıçakçılık

Bozok ailesi bisikletle yolculuklarda yanımızda taşıyabileceğimiz hafiflikte balta ve bıçak setlerimizi temin ettiler. Kamplarda odun kesmek konusunda sıkıntımız olmayacak, teşekkürler Bozok bıçakçılık, partnerlerimizden biri olduğunuz için.

Primus kamp ocağı ve yemek ekipmanlarımız konusunda 700binkm’ye destek vermektedir. Yeni ürünleri test etmemiz için temin etmektedir. Primus omni ti benzin ocağını ve sessizleştirici aparatı incelediğimiz yazımızı ve YouTube videomuzu izleyebilirsiniz.

Alitedesigns

Alite Designs markası kamp ekipmanları konusunda 700binkm’yi desteklemektedir. Marka Amerikan menşeilidir ve Türkiye’de henüz bir satış noktası bulunmamaktadır.

Kamera ve fotoğraf ekipmanları partnerimiz

Logo-Sony

Sony ekibi ile çeşitli projelerde uzun soluklu makina ve ekipman desteği alarak güzel içerikler yaratıyoruz. Sony gönülden bağlı olduğumuz aynasız kamera ve lensler ile aksiyon kameralarında teknolojinin son noktası.

Nova Fotoğraf

Nova Fotoğrafçılık Hayyam Pasajı’nın 2. katında şirin bir dükkan. Sevgi ise Nova’nın kalbi. Fotoğraf makinalarımızı, tripodlarımızı, mikrofonumuzu aldığımız yer. Bize göre fotoğrafçılıkla ilgili malzemeleri en adil fiyatlara alabileceğiniz dükkan. Bize aksesuar ve malzemelerle ilgili destek veriyor. Sevgicim, çektiğimiz fotoğrafları beğendiğinizi hissediyoruz. Yakında ürün inceleme yazılarımızı paylaşacağız.

Websitesi partnerimiz

gezginruhi

Gezginruhi, kendisi de gezgin dostumuz, 700binkm.com ‘un altyapısıyla ilgili destek vermektedir.

 

 

 

Destek

7 kıtaya bisikletle yaptığımız yolculuğa destek olmak ister misiniz?

 

Bankanızdan havale veya EFT yapmak isterseniz banka IBAN numaralarımızı aşağıda bulabilirsiniz;

Finans Bankası enpara.com hesapları

Hesap Adı :

 Basak Bulut

     

Swift Kodu :

 FNNBTRISXXX

     

Türk Lirası Hesabı (₺) :

 TR30 0011 1000 0000 0073 3128 59

     

Dolar Hesabı ($) :

 TR54 0011 1000 0000 0073 7589 18

     

Euro Hesabı (€) :

 TR77 0011 1000 0000 0091 2790 32