Destekçilerimiz

700binkm karanlık kanyon erzincan

700binkm ‘ye bisiklet yolculuklarında bugüne kadar İşinin ehli pek çok marka destek oldu. Destekçilerimiz kimler ve bizlere nasıl destek oluyorlar?

700binkm bisiklet yolculuklarına en uygun olan malzemeleri arar, bulur, dener ve ihtiyaçlara göre geliştirip daha iyi bir versiyon yaratır, şaşarsınız. Bizde hiçbir malzeme üretimden çıktığı gibi kalmaz mutlaka değişir, güzelleşir. İşinin ehli olan ve işbirliğinden çok keyif aldığımız destekçilerimize ayrı ayrı çok teşekkür ederiz. Sizinle yolculuklarımız daha keyifli! Deneyimlediğimiz tüm malzemeler, yolculuklarımızdan kattığımız yol ruhuyla pek çok yeni kullanıcıya ulaşıyor.

Malzemeler konusunda daha çok bilgi almak veya marka olarak malzemelerinizi deneyip inceleme paylaşmamızı isterseniz, iletişim bölümünden 700binkm’ye ulaşabilirsiniz.

 

idworx bikes

 

idworx gelmiş geçmiş en kusursuz tur bisikleti markasıdır. 700binkm’ye yedek parça desteği vermektedir. Dünya üzerinde gezdiğimiz coğrafyalara ait fotoğraflarımız kataloglarında ve websitelerinde kullanılmaktadır.

 

Rohloff

Rohloff, dünyanın kapalı vites sistemi olarak en uzun dayanan ve en başarılı sistemidir. Dünya üzerindeki tüm kıtalarda, herhangi bir nokta farketmeksizin 700binkm’ye yedek parça desteği vermektedir. Türkiye’deki ilk tur bisikleti dükkanı olarak kurmuş olduğum Bisiklet Gezgini’nde Rahman Karataş, 2013-2016 tarihleri arasında Rohloff kapalı sisteminin teknisyenliğini yapmış ve pek çok dünya turcusunun problemlerini çözerek dünyaya yollamıştır. Fotoğraflarımız Rohloff tarafından kullanılmaktadır.

 

msx mainstream logo

 

MSX Mainstream % 100 su geçirmez bisiklet çantalarıyla 700binkm’ye destek veriyor. Tam takım set olarak şuan test etmekte olduğumuz bütün ürün grubunu en ince ayrıntısına kadar deniyoruz. Marko ürünleri kişiselleştirmeyi ve markaların düşünmediği ince detaylarla ürünleri daha kullanışlı hala getirmeyi seviyor. Şuanda üzerinde yoğun olarak testler ve geliştirmeler yaptığı MSX ürünleriyle ilgili yazı dizimiz çok yakında websitemizde yerini alacak.

 

cascadedesigns logo

 

Cascade Designs (MSR, Thermarest, Packtowl, Platypus, Sealline), Nikwax, Black Diamond gibi markaların Türkiye distributorü Nunatak yolculuklarımızda kamp ekipmanlarımızın tamamını temin ediyor. Bisikletle yolculuklarımızda az yer kaplayan, hafif ve yüksek özellikte kaliteli markalar tercih ediyoruz. Ürünlerle ilgili deneyimlerimizi yakında ürün inceleme bölümünde ve youtube kanalımız 700binkm ‘de detaylı olarak analiz edeceğiz.

 

pletscher-logo

Dünyanın en dayanıklı tur bisikleti ayaklığıdır. 700binkm’ye yedek parça desteği vermektedir. Bisiklet ayaklığı konusundaki inceleme yazımızda bisiklet yolculuklarında nasıl bir ayak seçtiğimizi anlattık.

 

Primus kamp ocağı ve yemek ekipmanlarımız konusunda 700binkm’ye destek vermektedir. Yeni ürünleri test etmemiz için temin etmektedir. Primus omni ti benzin ocağını ve sessizleştirici aparatı incelediğimiz yazımızı ve YouTube videomuzu izleyebilirsiniz.

Gilles Berthoud

Gilles Berthoud dünyanın en iyi deri selelerini yapan Fransız bir markadır. El işçiliği ile yapılan seleler kalın deri ve titanyum rayları, demonte edilebilir dizaynı ile 700binkm’ yi çok mutlu etti. Sele desteği veren Gilles Berthoud deneyimlerimizi ve görsellerimizi severek izliyor ve kullanıyor.

Motoplus TR

Motoplus yakın tarihte Abus bisiklet ekipmanlarının Türkiye distribütorlüğünü de yapmaya başladı.

Abus kilit, kask gibi ekipmanlarla yolculuklarımızı destekliyor.

Alitedesigns

Alite Designs markası kamp ekipmanları konusunda 700binkm’yi desteklemektedir. Marka Amerikan menşeilidir ve Türkiye’de henüz bir satış noktası bulunmamaktadır.

gezginruhi

 

 

 

 

Gezginruhi, kendisi de gezgin dostumuz, 700binkm.com ‘un altyapısıyla ilgili destek vermektedir.

 

Nova Fotoğraf

Nova Fotoğrafçılık Hayyam Pasajı’nın 2. katında şirin bir dükkan. Sevgi ise Nova’nın kalbi. Fotoğraf makinalarımızı, tripodlarımızı, mikrofonumuzu aldığımız yer. Bize göre fotoğrafçılıkla ilgili malzemeleri en adil fiyatlara alabileceğiniz dükkan. Bize aksesuar ve malzemelerle ilgili destek veriyor. Sevgicim, çektiğimiz fotoğrafları beğendiğinizi hissediyoruz. Yakında ürün inceleme yazılarımızı paylaşacağız.